Gaslekkage op Hoog Maanen in Ede
De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt na een melding over een gaslucht in een pand op Hoog Maanen in Ede.
De melding kwam vlak na een uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Wageningen is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Ede is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Ede reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Ede 76 keer gealarmeerd. De ambulance moest 525 keer naar die plaats toe.