Ongeval met letsel op Lange Akker in Geldermalsen, traumaheli gealarmeerd
Op de Lange Akker in Geldermalsen heeft zaterdagavond een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde ongeveer kwart voor 9 in de avond. Een traumahelikopter is opgeroepen om de ambulance te assisteren. Er zijn ook twee ambulances naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
De plaats Geldermalsen valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Geldermalsen, een plaats in de provincie Gelderland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 5 keer naar Geldermalsen gestuurden moest 40 keer naar die plaats toe.