Ongeval met letsel op De Vang in Geldermalsen
De hulpdiensten zijn maandagavond uitgerukt voor een ongeval met letsel aan deDe Vang in Geldermalsen.
De melding kwam rond half acht 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Geldermalsen is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Geldermalsen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van plaats is de afgelopen 30 dagen 10 keer naar Geldermalsen gestuurd. De ambulance moest 48 keer naar die plaats toe.