Ongeval met letsel op Geert Grooteplein Zuid in Nijmegen

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
25 november 2025 11:56

De hulpdiensten zijn dinsdagochtend uitgerukt voor een ongeval met letsel aan het Geert Grooteplein Zuid in Nijmegen.

De melding kwam vlak voor twaalf uur 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Nijmegen is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Nijmegen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer van Nijmegen is de afgelopen 30 dagen 117 keer gealarmeerd. De ambulance moest 1.051 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

11:56
aanrijding letsel radboud umc geert grooteplein zuid nijmegen 874558
 
Alarmcodes
 
0933350 Persinfo Regionaal Ewijk
 
0830999 Meldkamer Oost Nederland Monitorcode