Woningbrand op Professor Bellefroidstraat in Nijmegen
Aan de Professor Bellefroidstraat in Nijmegen is donderdagmiddag een brand in een woning gemeld. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend.
De brand brak rond kwart voor één 's middags uit. Met onder meer 1 tankautospuit en 1 hoogwerker is de brandweer gealarmeerd.
Nijmegen is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland-Zuid. De hulpdiensten in Nijmegen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Nijmegen is de afgelopen 30 dagen 171 keer gealarmeerd. De ambulance moest 1.149 keer naar die plaats toe.