Ongeval met letsel op Lageweg in Lochem
Bij een aanrijding op de Lageweg in Lochem zijn donderdagmiddag mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt.
De eerste melding kwam ongeveer kwart over één in de middag bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Lochem is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Noord en Oost-Gelderland. De hulpdiensten in Lochem reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 9 keer naar Lochem gestuurd en moest de ambulance 67 keer naar die plaats toe.