Gaslucht op Veenweg in De Wilp
De brandweer van De Wilp is woensdag 11 september gealarmeerd voor een gaslucht op de Veenweg. De melding werd om 15:52 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van De Wilp, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
De Wilp is een plaats in de provincie Groningen en valt onder de P2000-regio Groningen. De hulpdiensten in De Wilp reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van De Wilp 0 keer gealarmeerd en moest de ambulance 0 keer naar die plaats toe.