Ongeval met letsel op Gedempte Zuiderdiep in Groningen

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
5 mei 2026 16:17

De hulpdiensten zijn dinsdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Gedempte Zuiderdiep in Groningen.

De melding kwam rond kwart over vier 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Groningen is een plaats in de provincie Groningen en valt onder de P2000-regio Groningen. De hulpdiensten in Groningen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Groningen 124 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

16:17
ongeval/wegvervoer/letsel prio 1 groningen gedempte zuiderdiep
 
Alarmcodes
 
0430112 Persalarm