Voertuigbrand in Sebaldeburen op Provincialeweg
Vrijdagmiddag is een voertuigbrand gemeld aan de Provincialeweg in Sebaldeburen. De melding kwam rond tien voor half twee in de middag bij de alarmcentrale binnen.
Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer aanwezig. Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend. De afgelopen 90 dagen werd de brandweer van Sebaldeburen 0 keer gealarmeerd voor een voertuigbrand. In de voorgaande drie maanden was dat 0 keer.
Sebaldeburen is een plaats in de provincie Groningen en valt onder de P2000-regio Groningen. De hulpdiensten in Sebaldeburen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 1 keer naar Sebaldeburen gestuurd. De ambulance moest 1 keer naar die plaats toe.