Gaslekkage op Boschdal in Herten
De brandweer is vrijdagmiddag uitgerukt na een melding over een gaslucht in een pand op Boschdal in Herten.
De melding kwam rond kwart over een 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Roermond is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Herten is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Noord. De hulpdiensten in Herten reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Herten 16 keer gealarmeerd. De ambulance moest 15 keer naar die plaats toe.