Woningbrand op Maastrichterweg in Bingelrade
Aan de Maastrichterweg in Bingelrade is zondagochtend een brand in een woning gemeld. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend.
De brand brak vlak voor elf uur 's ochtends uit. De brandweer is gealarmeerd, waarbij onder meer twee tankautospuiten en één hoogwerker zijn opgeroepen.
Bingelrade is een plaats in de provincie Limburg en valt onder de P2000-regio Limburg Zuid. De hulpdiensten in Bingelrade reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Bingelrade 2 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.