Ongeval met letsel op Zwaanstraat in Eindhoven

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
22 oktober 2025 07:31

De hulpdiensten zijn woensdagochtend uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Zwaanstraat in Eindhoven.

De melding kwam rond half acht 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Eindhoven is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Eindhoven reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer van Eindhoven is de afgelopen 30 dagen 172 keer gealarmeerd. De ambulance moest 1.930 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

07:31
ongeval wegvervoer letsel zwaanstraat 5651ca eindhoven
 
Alarmcodes
 
1133888 Persinfo Someren