Middelbrand op Dr Poletlaan in Eindhoven
Aan Dr Poletlaan in Eindhoven is zaterdagavond een brand in een gebouw uitgebroken. Meerdere brandweervoertuigen zijn uitgerukt. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend.
De brand brak rond half acht 's avonds uit. De brandweer is gealarmeerd, waarbij in ieder geval twee tankautospuiten en één hoogwerker zijn opgeroepen.
Eindhoven is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Eindhoven reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Eindhoven is de afgelopen 30 dagen 172 keer gealarmeerd. De ambulance moest 1.931 keer naar die plaats toe.