Brandgerucht op Ghil in Baarle-Nassau
Aan de Ghil in Baarle-Nassau is maandagmiddag een brand uitgebroken. Onduidelijk is nog waardoor de brand is ontstaan.
De eerste melding kwam rond kwart voor 6 in de middag bij de alarmcentrale binnen. De brandweer is uitgerukt met 1 tankautospuit. Ook is er ambulance naar het adres gestuurd.
De plaats Baarle-Nassau valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Baarle-Nassau, een plaats in de provincie Noord-Brabant, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 8 keer naar Baarle-Nassau gestuurd. De ambulance moest 56 keer naar die plaats toe.