Voertuigbrand op Stationsplein in Roosendaal
De brandweer is in de nacht van vrijdag op zaterdag uitgerukt na een melding over een voertuigbrand op het Stationsplein in Roosendaal.
De melding kwam rond kwart over drie 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
Roosendaal is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Roosendaal reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Roosendaal is de afgelopen 30 dagen 68 keer gealarmeerd. De ambulance moest 619 keer naar die plaats toe.