Ongeval met letsel op A58 in Roosendaal
De hulpdiensten zijn in de nacht van donderdag op vrijdag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de A58 in Roosendaal.
De melding kwam vlak na middernacht bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Roosendaal is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Roosendaal reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Roosendaal is de afgelopen 30 dagen 75 keer gealarmeerd. De ambulance moest 769 keer naar die plaats toe.