Ambulance met spoed naar Notenlaan in Amstelveen
Een ambulance is dinsdag 28 april met spoed uitgereden naar Amstelveen voor een medisch incident aan Notenlaan. De melding werd om 18:47 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland.
Amstelveen is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Amsterdam-Amstelland. De hulpdiensten in Amstelveen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Amstelveen 98 keer gealarmeerd. De ambulance moest 563 keer naar die plaats toe.