Ongeval met letsel op Keizer Karelweg in Amstelveen

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
15 oktober 2026 15:10

De hulpdiensten zijn donderdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Keizer Karelweg in Amstelveen.

De melding kwam rond kwart over drie 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Amstelveen is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Amsterdam-Amstelland. De hulpdiensten in Amstelveen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Amstelveen 120 keer gealarmeerd. De ambulance moest 518 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

15:10
p 1 ongeval wegvervoer letsel keizer karelweg amstelveen
 
Alarmcodes
 
0130007 Persinfo Amsterdam
 
0130998