Reanimatie op Bernard Loderstraat in Amsterdam, traumahelikopter gealarmeerd
De hulpdiensten zijn vrijdagochtend uitgerukt voor een reanimatie aan de Bernard Loderstraat in Amsterdam. Ook een traumahelikopter is gealarmeerd.
De melding kwam vrijdagochtend bij de alarmcentrale binnen. Er zijn, behalve de traumahelikopter, twee ambulances naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Amsterdam is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Amsterdam-Amstelland. De hulpdiensten in Amsterdam reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Amsterdam is de afgelopen 30 dagen 1.302 keer gealarmeerd. De ambulance moest 5.784 keer naar die plaats toe.