Gaslekkage op Insulindeweg in Amsterdam
De brandweer is donderdagmiddag uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage op de Insulindeweg in Amsterdam.
De melding kwam rond kwart voor één 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Amsterdam is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Amsterdam-Amstelland. De hulpdiensten in Amsterdam reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Amsterdam is de afgelopen 30 dagen 1.268 keer gealarmeerd. De ambulance moest 5.848 keer naar die plaats toe.