Gaslekkage op Buikslotermeerplein in Amsterdam
De brandweer is donderdagavond uitgerukt na een melding over een gaslucht in een pand op het Buikslotermeerplein in Amsterdam.
De melding kwam rond kwart over zeven 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Amsterdam is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Amsterdam-Amstelland. De hulpdiensten in Amsterdam reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Amsterdam is de afgelopen 30 dagen 1.359 keer gealarmeerd. De ambulance moest 5.993 keer naar die plaats toe.