Ambulance met spoed naar Oogststraat in Amsterdam
Een ambulance is woensdag 6 mei met spoed uitgereden naar Amsterdam voor een medisch incident aan de Oogststraat. De melding werd om 16:39 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland.
Amsterdam is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Amsterdam-Amstelland. De hulpdiensten in Amsterdam reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Amsterdam 1.459 keer gealarmeerd. De ambulance moest 6.618 keer naar die plaats toe.