Voertuigbrand op Azartplein in Amsterdam
De brandweer is vrijdagmiddag uitgerukt na een melding over een voertuigbrand op het Azartplein in Amsterdam.
De melding kwam rond half drie 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
Amsterdam is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Amsterdam-Amstelland. De hulpdiensten in Amsterdam reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Amsterdam 2.131 keer gealarmeerd. De ambulance moest 7.857 keer naar die plaats toe.