Ongeval met letsel op Europaweg in Haarlem

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
27 januari 2026 10:53

De hulpdiensten zijn dinsdagochtend uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Europaweg in Haarlem.

De melding kwam rond kwart voor elf 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Haarlem is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Kennemerland. De hulpdiensten in Haarlem reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Haarlem 229 keer gealarmeerd. De ambulance moest 883 keer naar die plaats toe.


Tijdlijn P2000 meldingen

10:50
ongeval materieel europaweg haarlem
 
Alarmcodes
 
0127850 Persinfo Beverwijk
10:53
ongeval letsel europaweg haarlem
 
Alarmcodes
 
0127850 Persinfo Beverwijk