Voertuigbrand op P.C. Boutensstraat in Haarlem
De brandweer is donderdagochtend uitgerukt na een melding over een voertuigbrand op de P.C. Boutensstraat in Haarlem.
De melding kwam rond half acht 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
Haarlem is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Kennemerland. De hulpdiensten in Haarlem reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Haarlem is de afgelopen 30 dagen 130 keer gealarmeerd. De ambulance moest 839 keer naar die plaats toe.