Ambulance met spoed naar Adrianastraat in IJmuiden
Een ambulance is woensdag 17 juni met spoed uitgereden naar IJmuiden voor een medisch incident aan de Adrianastraat. De melding werd om 19:32 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Kennemerland.
IJmuiden is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Kennemerland. De hulpdiensten in IJmuiden reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van IJmuiden 36 keer gealarmeerd. De ambulance moest 191 keer naar die plaats toe.