Ongeval met letsel op Kanaaldijk in IJmuiden

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
28 juni 2026 13:05

De hulpdiensten zijn zondagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Kanaaldijk in IJmuiden.

De melding kwam vlak na een uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

IJmuiden is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Kennemerland. De hulpdiensten in IJmuiden reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer van IJmuiden is de afgelopen 30 dagen 44 keer gealarmeerd. De ambulance moest 223 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

13:05
ongeval letsel kanaaldijk ijmuiden
 
Alarmcodes
 
0127850 Persinfo Beverwijk