Ongeval met letsel op Dijk in Alkmaar
De hulpdiensten zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Dijk in Alkmaar.
De melding kwam vlak na twaalf uur 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Alkmaar is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Alkmaar reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Alkmaar 62 keer gealarmeerd. De ambulance moest 502 keer naar die plaats toe.