Ongeval met letsel op Melis Stokelaan in Alkmaar

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
18 augustus 2026 08:49

De hulpdiensten zijn dinsdagochtend uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Melis Stokelaan in Alkmaar.

De melding kwam rond kwart voor negen 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Alkmaar is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Alkmaar reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Alkmaar 99 keer gealarmeerd. De ambulance moest 500 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

08:49
ongeval letsel melis stokelaan alkmaar
 
Alarmcodes
 
0127850 Persinfo Beverwijk