Reanimatie op Zeeloodsenlaan in Den Helder
De hulpdiensten zijn in de nacht van dinsdag op woensdag uitgerukt voor een reanimatie aan de Zeeloodsenlaan in Den Helder.
De melding kwam in de nacht van dinsdag op woensdag bij de alarmcentrale binnen. Er naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Den Helder is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Den Helder reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Den Helder is de afgelopen 30 dagen 26 keer gealarmeerd. De ambulance moest 325 keer naar die plaats toe.