Ambulance met spoed naar van Schagenstraat in Heerhugowaard
Een ambulance is donderdag 18 september met spoed uitgereden naar Heerhugowaard voor een medisch incident aan de van Schagenstraat. De melding werd om 3:58 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Noord-Holland Noord.
Heerhugowaard is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Noord-Holland Noord. De hulpdiensten in Heerhugowaard reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Heerhugowaard 40 keer gealarmeerd. De ambulance moest 268 keer naar die plaats toe.