Woningbrand op Karel de Grotelaan in Deventer
Aan de Karel de Grotelaan in Deventer is zondagavond een brand in een woning gemeld. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend.
De brand brak rond kwart over tien 's avonds uit. Met onder meer 1 tankautospuit en 1 hoogwerker is de brandweer gealarmeerd.
Deventer is een plaats in de provincie Overijssel en valt onder de P2000-regio IJsselland. De hulpdiensten in Deventer reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Deventer is de afgelopen 30 dagen 55 keer gealarmeerd. De ambulance moest 43 keer naar die plaats toe.