Ongeval met letsel op Oosterstraat in Enschede

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
17 november 2025 21:42

De hulpdiensten zijn maandagavond uitgerukt voor een ongeval met letsel op de kruising de Oosterstraat en Noord Esmarkerrondweg in Enschede.

De melding kwam rond kwart voor tien 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Enschede is een plaats in de provincie Overijssel en valt onder de P2000-regio Twente. De hulpdiensten in Enschede reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Enschede 103 keer gealarmeerd. De ambulance moest 31 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

21:42
aanrijding letsel oosterstraat noord esmarkerrondweg enschede 855548
 
Alarmcodes
 
0830999 Meldkamer Oost Nederland Monitorcode
 
0633093 Persalarm Twente