Ongeval met letsel op Thorbeckelaan in Den Haag
De hulpdiensten zijn woensdagochtend uitgerukt voor een ongeval met letsel op de kruising de Thorbeckelaan en Pippelingstraat in Den Haag.
De melding kwam vlak voor zeven uur 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Er zijn twee ambulances naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Den Haag is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in Den Haag reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Den Haag 805 keer gealarmeerd. De ambulance moest 4.893 keer naar die plaats toe.