Reanimatie op Rhijnvis Feithlaan in Den Haag
De hulpdiensten zijn woensdagochtend uitgerukt voor een reanimatie aan de Rhijnvis Feithlaan in Den Haag.
De melding kwam woensdagochtend bij de alarmcentrale binnen. Er zijn twee ambulances naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Den Haag is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in Den Haag reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Den Haag 887 keer gealarmeerd. De ambulance moest 5.189 keer naar die plaats toe.