Persoon te water Prinsestraat in Den Haag
De brandweer is donderdagavond uitgerukt na een melding over een persoon te water op de Prinsestraat in Den Haag.
De melding kwam vlak na acht uur 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Den Haag is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in Den Haag reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Den Haag is de afgelopen 30 dagen 910 keer gealarmeerd. De ambulance moest 5.103 keer naar die plaats toe.