Ongeval met letsel op De Lannoystraat in Den Haag
De hulpdiensten zijn donderdagochtend uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de De Lannoystraat in Den Haag.
De melding kwam rond half negen 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Den Haag is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in Den Haag reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Den Haag 1.077 keer gealarmeerd. De ambulance moest 6.186 keer naar die plaats toe.