Voertuigbrand op Max Havelaarstraat in Den Haag
De brandweer is in de nacht van woensdag op donderdag uitgerukt na een melding over een autobrand op de Max Havelaarstraat in Den Haag.
De melding kwam vlak voor drie uur 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
Den Haag is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in Den Haag reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Den Haag 1.193 keer gealarmeerd. De ambulance moest 6.702 keer naar die plaats toe.