Ambulance met spoed naar Vogelmelk in Nootdorp
Een ambulance is donderdag 4 september met spoed uitgereden naar Nootdorp voor een medisch incident aan Vogelmelk. De melding werd om 19:52 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Haaglanden.
Nootdorp is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in Nootdorp reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Nootdorp 27 keer gealarmeerd. De ambulance moest 76 keer naar die plaats toe.