Ambulance met spoed naar Minister Talmalaan in Rijswijk
Een ambulance is zaterdag 6 september met spoed uitgereden naar Rijswijk voor een medisch incident aan Minister Talmalaan. De melding werd om 7:57 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Haaglanden.
Rijswijk is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Haaglanden. De hulpdiensten in Rijswijk reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Rijswijk 90 keer gealarmeerd. De ambulance moest 426 keer naar die plaats toe.