Gaslekkage op Stationsplein in Alphen aan den Rijn
De brandweer is donderdagochtend uitgerukt na een melding over een gaslucht in een pand op het Stationsplein in Alphen aan den Rijn.
De melding kwam rond half tien 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Alphen aan den Rijn is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Hollands Midden. De hulpdiensten in Alphen aan den Rijn reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Alphen aan den Rijn is de afgelopen 30 dagen 85 keer gealarmeerd. De ambulance moest 528 keer naar die plaats toe.