Voertuigbrand op Admiraal Banckertweg in Leiden
De brandweer is in de nacht van woensdag op donderdag uitgerukt na een melding over een autobrand op de Admiraal Banckertweg in Leiden.
De melding kwam rond kwart voor drie 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
Leiden is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Hollands Midden. De hulpdiensten in Leiden reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Leiden is de afgelopen 30 dagen 156 keer gealarmeerd. De ambulance moest 1.045 keer naar die plaats toe.