Persoon te water Leeuwenbekstraat in Rotterdam
De hulpdiensten zijn in de nacht van maandag op dinsdag uitgerukt na een melding over een persoon te water op de Leeuwenbekstraat in Rotterdam. Onduidelijk is of er iemand gewond is geraakt. Wel is ook een ambulance gealarmeerd.
De melding kwam rond kwart voor één 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Rotterdam is een plaats in de provincie Zuid-Holland en valt onder de P2000-regio Rotterdam-Rijnmond. De hulpdiensten in Rotterdam reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Rotterdam 1.567 keer gealarmeerd. De ambulance moest 8.697 keer naar die plaats toe.